Krize přináší i nové příležitosti. Jednou z takových může být třeba nákup nemovitosti na Kanárských ostrovech. Podle vzrůstajícího zájmu to může být hit tohoto roku. Ceny nemovitostí na Kanárských ostrovech oproti cenám v ČR stagnují nebo mírně klesají.
Ostrov La Palma charakterizuje ubytování v menších apartmánových komplexech nebo v samostatných domech velmi často zrekonstruovaných v původním kanárském stylu. Velkých hotelů je na La Palma naprosté minimum a ani v budoucnu se z důvodu zachování původního rázu této biosférické rezervace stavět nemohou. Zájem turistů o tento ostrov každým rokem stoupá. Kromě roku 2020, který byl ovlivněn pandemií, byl meziroční nárust počtu turistů pravidelně cca 15 %. Pandemie ovlivnila i preference turistů, kteří místo velkých hotelů dávají přednost ubytování s minimem sociálních kontaktů. Z toho lze usuzovat, že rostoucí zájem o tuto lokalitu bude i nadále pokračovat. Tento trend potvrzuje i zvýšená poptávka Čechů po nemovitostech na La Palma, kterou jsme v poslední době zaznamenali.
Image
V případě, že i vy byste uvažovali o takové investici, dovolujeme si vám exkluzivně na ostrově La Palma nabídnout komplexní služby zahrnující:

· realitní služby (analýza vašich představ, doporučení lokality, asistence při administrativních krocích nutných před nákupem, příprava notářské smlouvy, doprovod k notáři, případný překlad u notáře, vyřízení zápisu do katastru, převod energií, daňová reprezentace)

· správa nemovitosti (pravidelná kontrola nemovitosti, údržba domu, zahrady a bazénu, úklid, rekonstrukce domů, řešení přípojek, připojení na internet, zajištění TV příjmu, konzultace s architektem, vyřízení stavebního povolení apod.)

· turistický pronájem (zajištění turistické licence, propagace nemovitosti, zařazení do nabídky renomované německé CK, předání nemovitosti klientům, úklid nemovitosti po klientech, zákonné nahlášení turistů příslušným úřadům, česky hovořící kontakt v místě).
Příště pro vás chystáme popis procesu nákupu nemovitosti na La Palma. Pokud máte už teď nějaký dotaz či požadavek, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..