Pravidelně se snažíme rozšiřovat naši nabídku prázdninových domů na La Palma. Dnes přidáváme další objekty do nabídky. Romantický dům Casa La Abadía  a dům s bazénem Casa Mara.

Casa La Abadía

Hezký prázdninový dům s přímým výhledem na oceán a hory. Zde se okamžitě dostaví dovolenkový pocit – vychutnejte si ho v této novostavbě ve španělském stylu. Dům je kompletně vybaven a velmi vkusně zařízen. Velmi útulnou atmosféru dotvářejí interiéry s typickými dřevěnými kanárskými stropy. Dům se nachází na velmi slunném a klidném místě a nabízí dvě ložnice (každá pro dvě osoby) a dvě koupelny se sprchou. Snídaňová terasa je přístupná přímo z jídelny. Další terasa s pergolou se nachází před obývacím pokojem. Z této terasy si lze vychutnat překrásné západy slunce.

Dům se nachází u velmi málo frekventované ulice v oblasti Todoque na západní straně ostrova La Palma. Nabízí překrásný výhled na oceán a hory a disponuje velkorysými částečně zakrytými terasami.

Více informací zde.

 

Image

Casa Mara

Prázdninový dům Casa Mara byl nově postaven v roce 2013 v kanárském stylu. Dům leží na pozemku o velikosti 1850 m2, který je z části proměněn v pěknou zahradu a z části ponechán přirozenému vlivu přírody. Nachází se na slunečnější západní straně ostrova v oblasti Todoque v jedné z nejlepších klimatických zón cca. 400 m. n. m. Má pěkný výhled na oceán a hory. V tomto komfortně vybaveném domě mohou strávit poklidnou dovolenou až 4 osoby.

Dům nabízí na ploše 115 m² dvě ložnice (vybavené dvojlůžkem o velikosti 180 x 200 cm s kvalitními matracemi, vestavěnými skříněmi s integrovaným osvětlením), dvě téměř identické koupelny (se dvěma mramorovými umyvadly, bezbariérová sprcha, WC, bidet, kosmetické zrcadlo, fén), prostorný obývací pokoj (se dvěma pohodlnými koženými pohovkami) s jídelním koutem a prostornou, dobře vybavenou kuchyň. K dispozici je také oddělená prádelna. Ložnice, velký obývací pokoj a kuchyň jsou velmi světlé a nabízí díky typickým dřevěným kanárským stropům autentickou atmosféru.  

Objekt je opatřen také sítěmi proti hmyzu a posuvnými dveřmi, které zajišťují nerušené větrání prostoru. Při chladnějších zimních dnech nebo ve dnech, kdy naopak přinese tzv. calima horký vzduch ze Sahary, se o příjemné teploty v objektu postará klimatizace. Spojení se světem i v době vaší dovolené zajistí internetové připojení zdarma, LCD televize s radiovým příjmem a USB připojením. Zvláštní chloubou objektu Casa Mara jsou velkoformátové fotografie, které majitelé pořídili na ostrově La Palma.  

Pokud nemáte chuť právě navštívit některou z mnohých restaurací na La Palma, umožní vám přípravu oběda či večeře velmi dobře vybavená venkovní kuchyň s vestavěným grilem.  

Před obytnou částí je pergola, která poskytuje stín před podvečerním sluníčkem a zve k posezení venku. Terasa je vybavena kvalitním venkovním nábytkem a 4 lehátky. Bazén se slanou vodou měří i s římskými schody cca. 9,3 x 3 m.

Více info zde.

Image